Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Muzyka z filmu Hobbit Pustkowie Smauga

Hobbit: Pustkowie Smauga to kolejna część przygód Hobbita, Gandalfa oraz trzynastu Krasnoludów. W tej części nasi bohaterowie zmierzą się ze straszliwą bestią - smokiem o imieniu Smaug. Czy wszystkim uda się wyjść cało z tej potyczki? Przekonamy się już w grudniu. Dziś prezentujemy wam pierwsze doniesienia o temacie Muzyka z filmu Hobbit Pustkowie Smauga.

Czytaj więcej: Muzyka z filmu Hobbit Pustkowie Smauga

Muzyka z filmu Wolverine

Kolejna część hitowej produkcji o bohaterze z komiksów Marvela. Jak zwykle Hugh Jackman wciela się w tytułowego Wolverine, który w nowym miejscu musi stawić czoło nowym wrogom. Więcej o muzyce z filmu jak zawsze w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Muzyka z filmu Wolverine

Muzyka z filmu Pacific Rim

Pacific Rim to jeden z najbardziej efekciarskich filmów tego roku lub nawet potentat do pierwszego miejsca w tej kategorii. Produkcja, której nie trzeba przedstawiać. W rozwinięciu artykułu więcej informacji o autorze soundtracku filmu Pacific Rim oraz linki do odsłuchania muzyki.

Czytaj więcej: Muzyka z filmu Pacific Rim

Muzyka z filmu Gra Endera

W roku 2070, 4 dekady po inwazji obcych specjalna grupa ludzi poszukuje osób, które w przyszłości podołają misji odparcia kolejnego ataku. Wśród zwerbowanych znajduje się młody chłopak zwany Enderem. Film w ciekawej obsadzie aktorskiej, z pewnością warty polecenia lubiącym ten rodzaj kina. Zapraszamy do poznania informacji na temat muzyki z filmu Ender's Game.

Czytaj więcej: Muzyka z filmu Gra Endera

joomla template gratuitjoomla free templates
2014  Muzyka z filmu   globbersthemes joomla template